Дата заснування: грудень 1980 року
Дата відкриття: 9 травня 1981 року
Дата реєстрації: 20 жовтня 1998 року
Розділи експозиції:
- «Історія створення та бойових дій полків і з’єднань 3-ї Повітряної армії»
- «Пишуть ветерани»
Приміщення: окрема кімната площею 70 кв. метрів
Обладнання: стенди, вітрини, стелажі, макети
Рада музею: ветерани 3-ї Повітряної армії, вчителі та учні
Ветеран-наставник: В.К.Джулай
Керівник музею: Мирошніченко Анастасія Василівна

Експозиція музею розповідає про воїнів-ветеранів, керівний склад та бойовий шлях 3-ї Повітряної армії, 1-го Гвардійського винищувального авіакорпусу.

Серед експонатів музею – військовий одяг та особисті речі Михайла Михайловича Громова; документи, фотознімки, тексти,
що розповідають про бойовий шлях полків і з’єднань армії.

Матеріали зібрано групами дослідників, які спілкувалися або листувалися з ветеранами армії. Пошуковці побували в Москві, Санкт-Петербурзі, Ризі, Паневежисі, Твері та в інших містах.

До кожного класу прикріплені ветерани, які допомагають у військово-патріотичному вихованні учнів.

Музей неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти України.
У квітні 1986 року Президія Верховної Ради УРСР присвоїла школі ім’я М.М.Громова – Героя Радянського Союзу, командуючого 3-ю Повітряною армією.

8 квітня 2011. Вітаємо учнів та викладацький колектив ліцею з присвоєнням нашому Музею бойової слави ІІІ Повітряної Армії звання "Зразковий музей"!

Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни

Екскурсія вихованців дитсадка та учнів школи