22 грудня 2010
Новорічний настрій
19 грудня в Національному виставковому центрі (Глушкова, 1) відбувся районний конкурс листівок до Новорічних свят. Вітаємо ученицю 8-А класу Гребенюк Анастасію - її робота отримала Гран-Прі! Наші привітання також Сторощук Надії Володимирівні (педагог-організатор, керівник гуртка "Виготовлення сувенірів"), яка надавала допомогу у створенні роботи-призера.

[updated 24.12.2010]

Додано фотознімки з конкурсу:19 грудня 2010
Наші Вчителі року
Завершився районний тур Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2011".

І знову наші перемогли: вчитель початкових класів Якушова Оксана Миколаївна та вчитель німецької мови Демченко Леся Сергіївна здобули ІІ місця! Вітаємо шановних учителів з професійними здобутками!

[updated 22.12.2010]

Фотознімки з події:
14 грудня 2010
АБЗАЦ - фіналу!
Шкільна команда КВК АБЗАЦ потрапляє до фіналу!
8 числа грудня місяця відбувся півфінальний конкурс КВК Голосіївського району, в якому команда нашого ліцею посіла 2 місце і тим самим пройшла кваліфікацію у фінал! Привітаємо наших героїв з черговим здобутком!:)

Місця і явки заключного етапу буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленнями новин сайту і шкільної групи!

Фото з півфіналу можна переглянути тут.


28 листопада 2010
Познайомтесь: шкільні міністри
У рамках районного огляду-конкурсу на кращу модель та організацію учнівського самоврядування "Погляд у майбутнє" загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського району 25 листопада у СЗШ №132 відбулося змагання у номінації "Звіт-презентація роботи шкільної ради самоврядування" - виступ учнівського самоврядування, а точніше - "розкриття в цікавій формі змісту роботи самоврядування школи" (з офіційного документу).

Фото-звіт - за лінком. Кількість учасників за умовами конкурсу - 10-15 чоловік, тривалість виступу - до 7 хвилин. Участь у конкурсі брали члени шкільної Ради міністрів.7 листопада 2010
Підтримаємо наших!
I. 6 листопада в ліцеї відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Заклад приймав районний тур олімпіади з географії, крім того, були проведені урочисті заходи. Звіт (+фотографії).


II. Шкільна команда КВК "Абзац" звітує про вихід у півфінал районного етапу ігор! Вітаємо з досягненням і готуємося підтримати "Абзац" 12 грудня 2010 року в Голосіївському ліцеї №241. Бажаємо успіхів, прихильної фортуни і не забуваємо, що команда вболівальників має не менше значення, ніж гравці!:)


13 жовтня 2010
Осінні пригоди
ПРОБІГ ЗАРАДИ ЖИТТЯ 2010 - щорічна благодійна акція, організатором якої в цьому році є Всеукраїнська благодійна асоціація "Рівний - рівному" за підтримки Представництва ООН в Україні та Київської міської державної адміністрації. Метою Пробігу є привернення уваги громадськості до кризової ситуації щодо захворюваності населення України на ВІЛ/СНІД, пропагування здорового способу життя серед молоді та збір коштів на лікування, догляд та підтримку дітей, які живуть з ВІЛ.

Акція мала місце в суботу 9 жовтня об 11:00 на Майдані Незалежності. Довжина дистанції Пробігу, бігом чи ходою, - 3 км.

Учасниками Пробігу від нашого ліцею були Сторощук Єва (3-А), Кривенцов Олександр (10-Б), Замрій Катерина (8-Б).У четвер 30 вересня у ліцеї відбулася виставка учнівських композицій "Золота осінь". Фотографії робіт можна переглянути тут.3 жовтня 2010
День Учителя
Вітаємо наших шановних учителів з професійним святом - Днем працівника освіти!!
Щиро бажаємо, щоб талановитими були учні і міцним - здоров'я!1 жовтня 2010
Голосіївські туристи
У суботу 25 вересня на Дідоровських озерах відбувся туристичний збір Голосіївського району, в якому брали участь учні 10-11 класів нашого ліцею. Команди вибороли ІІІ місця в номінації "Юний топограф", "Туристичний побут" і отримали грамоти за участь в екологічній акції. Вітаємо наших туристів!:)27 вересня 2010
Акція
У неділю 26 вересня учні 5-11 класів нашого ліцею стали учасниками міської акції «Пізнай свій край - пізнай себе». Команди класів разом з класними керівниками пройшли Маршрутом пам'яті від Вічного Вогню у Парку Слави до арки Дружби народів.

[updated 1.10.2010]

Стаття про акцію на веб-сайті ГУОН КМДА (інформація та фото): "В столиці пройшов підсумковий етап Міської Акції для учнівської молоді «Пізнай свій край – пізнай себе»"23 вересня 2010
Волонтерська романтика
19-20 вересня волонтерській загін нашого ліцею був учасником збору-старту «Молодь обирає здоровий спосіб життя».
Керівники команди:
- педагог-організатор ліцею, куратор волонтерського загону Сторощук Надія Володимирівна,
- вчитель фізичної культури Антонюк Олександр Василійович.

Переглянути фото з події можна тут.10 вересня 2010
"Бізнес і люди"
Вітання першій перемозі ліцеїстів!

Сьогодні у РДА Голосіївського району відбулася ІІ Київська міська юнацька Конференція з біснес-моделювання, в якій брали участь учні нашого ліцею: Ян Рогоза, Андрій Рондюк ("SPINET"), Ірина Василик, Ольга Сокових, Анна Собко, Олеся Отич ("StrongFoam"), Іван Біленко, Роман Єлісов і Євгеній Братунь ("CarProtect"). Усі учасники отримали дипломи лауреатів, а команда CarProtect посіла ІІ місце! Тепер їм - дорога до Запоріжжя, представляти Київ у всеукраїнському турі!

Відзнаку інвесторів конференції отримали дві інші команди SPINET та StrongFoam.

Вітаємо бізнесменів та бізнеследі!

Фото з події ви можете переглянути тут.01 вересня 2010
Новий навчальний рік
Вітаємо учнів, адміністрацію і педагогічний колектив ліцею зі Святом Знань!

У 2009-2010 навчальному році нашому закладу виповнюється 30 років. Чекайте святкових заходів та оновлень у зв'язку з ювілеєм!


[updated 6.09.2010]

Як пройшли перші дні нового навчального року, можна подивитися тут.29 серпня 2010
Оновлення сайту
Завершено оновлення веб-сторінки школи. Додано нові фотографії, розділи, інформацію у зв'язку зі зміною статусу навчального закладу.

При виявленні будь-яких несправностей у роботі сторінки, будь ласка, повідомте про це за шкільним e-mail'ом: szsh227@ukr.net. Дякуємо!20 серпня 2010
Новий статус закладу
З 1 вересня 2010 р. СЗШ реорганізовано в Ліцей № 227 ім. М.М.Громова м.Києва.

Детально ознайомитися зі структурою робочого плану ліцею можна на головній сторінці та за лінком:
Презентація Ліцею №227 (.pdf, 182 КБ).

Ліцей є навчальним закладом ІІІ ступеня.

Окрім того, надаються освітні послуги ІІ ступеня.

Починаючи з 8 класу, забезпечується профільне навчання та допрофесійна підготовка:
- за природничо–математичним напрямком – екологічним профілем,
- суспільно–гуманітарним напрямком – правовим та економічним профілями.9 травня 2010
День Перемоги
Вітаємо учнів, педколектив та адміністрацію зі святом Перемоги!

Заходи з нагоди святкування 65-ї річниці Великої Перемоги