21 грудня 2011
Наші всюди попереду!


Із 12.12 по 16.12 у початкових класах ліцею пройшов тиждень цариці наук - Математики. Протягом тижня відбулися математичні ранки, КВК (2 кл.), виховний захід "У гостях у Геометрії", математична лотерея (1 кл.) і "Брейн-Ринг" (4 кл.), турнір математичних ігор "Тамграм", "Павутинка", "Судоку" та математична олімпіада.

У п'ятницю 16 грудня на святковій лінійці були нагороджені знавці математики та переможці конкурсу газет. Фотозвіт - на цій сторінці.Із гордістю маємо повідомити, що 14 грудня команда Клубу Веселих та Кмітливих «АБЗАЦ» знову посіла І місце на відбірковій грі Голосіївського району, що забезпечило їй квиток у фінал! Вітаємо переможців!9 грудня 2011
Мрії збуваються!


Сьогодні в ліцеї було вперше повноцінно проведено День учнівського самоврядування - учні помінялися місцями з учителями і навіть з адміністрацією! Усі залишилися задоволені результатами, при проведенні акції жодна тема не постраждала, а фотозвіт можна побачити на спеціально відведеній сторінці.

[updated 20-12-2011]

Додано 4 нових фотознімки.6 грудня 2011
Правовий "круглий стіл"


У рамках Тижня правових знань в ліцеї відбувся "круглий стіл" «Особливості гендерної політики в Україні». Учасниками заходу були студенти та викладачі Академії праці і соціальних відносин федерації профспілок України, учні та вчителі нашого ліцею. Фотозвіт - тут.30 листопада 2011
Мова Солов'їна!


3 15 по 18 листопада традиційно цікаво і змістовно пройшов тиждень української мови «Наша мова барвінкова» серед учнів початкової школи. Були представлені тематичні фрагменти уроків, виховні заходи, конкурси та вікторини: «Із чистого джерела народної мудрості», «Знавці української мови», «У гостях у мови» та інші. Найяскравіші моменти представлені у фотозвіті. Тиждень закінчився урочистою лінійкою.

21 листопада в рамках Місячника української мови та літератури в ліцеї було проведено свято інсценізованої української народної пісні. Учні 8-11 класів представили театралізовану міні-виставу. Глядачі тепло сприйняли жартівливі пісні, костюми акторів та музичний супровід. Особливо запам’яталась інсценізація української пісні учнями 11-Б «Ой під вишнею, під черешнею».

Учні 3-4 класів ліцею з 14 по 18 листопада взяли активну участь у І (шкільному) етапі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Переможці отримають квитки у ІІ (районний) етап конкурсу.17 жовтня 2011
Наші Вишиванки


З 10 по 14 жовтня в нашому ліцеї традиційно пройшли День козацтва та «Тиждень вишиванки»; в рамках заходів учнями були підготовлені стінні газети та повідомлення, присвячені Війську Запорізькому та українському народному стилю. Фотозвіт можна подивитися тут.16 жовтня 2011
"Бізнес і люди" vol.2


11 жовтня 2011 у нашому ліцеї відбулася Відкрита конференція Голосіївського району з біснес-моделювання.

Проекти ліцею:

"Crystal Energy"
Братунь Євген (11Б)
Єлісов Роман (11В)
Біленко Іван (11Б)

"Штучний інтелект"
Рандюк Андрій (11В)
Макотавчук В'ячеслав (10Б)

"Future Technologies of Medicine"
Шахін Віктор (11В)
Рогоза Ян (11В)
Кривонос Андрій (11В)

"Nature Soap"
Собко Анна (11В)
Сокових Ольга (11В)
Отич Леся (11В)

ВІТАЄМО команду проекту "CRYSTAL ENERGY" з перемогою у конкурсі і квитком на Всеукраїнський тур, що пройшов у м.Яремче!
Результати очікуються на початку тижня.

Фото з конкурсу 10 жовтня - на сторінці.30 вересня 2011
STOP! Діти на дорозі!


«Школа безпеки Мішлен» (розробила ООО «МІШЛЕН Російська Компанія по виробництву шин») - це соціальний проект, направлений на підвищення знань дорожнього руху серед школярів середнього і старшого віку. Мета проекту - проведення пізнавальної інтерактивної гри серед учнів 5-7 класів, в ході якої школяр пізнає і закріплює знання, пов'язані з правилами дорожнього руху, заходами безпеки на дорогах, в звичайному житті, при занятті активними видами спорту.

27 вересня учні ліцею взяли участь у пізнавальній грі жанру квест (жанр, в якому для просування необхідно розв'язувати поставлені завдання). Актову залу було оформлено в стилі міста: дорожні знаки, світлофори, дороги; учні розділилися на команди і виконували завдання настільної гри «Школа безпеки Мішлен».

Фотографії з події можна переглянути на цій сторінці сайту.

P.S. Додано декілька нових фотографій в альбом "Золота Осінь 2011".26 вересня 2011
Туристичне й естетичне


У суботу 24 вересня команди 5-11 класів разом з класними керівниками традиційно взяли участь у міської акції «Пізнай свій край - пізнай себе», присвяченій 70-річчю трагедії у Бабиному Яру. Докладніше дізнатися про акцію та переглянути фотознімки можна на за посиланням.
23 вересня у нашому ліцеї відбулася виставка учнівських композицій «Золота Осінь 2011». Фото з виставки - тут.


У вересні цього року в ліцеї розпочав роботу туристичний гурток під керівництвом Федорова Станіслава Ігоровича, тренера БДЮТ Голосіївського району. До участі запрошуються всі бажаючі!
24-25 вересня волонтерській загін нашого ліцею вдруге взяв участь у зборі «Молодь обирає здоровий спосіб життя» під керівництвом учителя фізкультури Мудрик Юлії Олександрівни та тренера по туризму Федорова Станіслава Ігоровича. Фото - найближчим часом, слідкуйте за оновленнями.
21 вересня 2011
Осінні оновлення


Ганна Шкневська, президент учнівського самоврядування ліцею (11-А клас), разом з лідерами навчальних закладів Голосіївського району взяла участь у навчально-оздоровчому зборі лідерів учнівського самоврядування м. Києва, що проходив у комплексі "Артек". Подробиці про збір та деякі фотографії можна знайти тут, а також дивіться фото на цій сторінці нашого сайту.Вітаємо екскурсоводів Музею та туристичну команду нашого ліцею, що отримали нагороди за активну участь у проведенні районного туристсько-краєзнавчого зльоту 17 та 18 вересня 2011 року!
19 вересня 2011 відкрилася щорічна Спартакіада ліцею, присвячена Дню фізкультурника. Завтра, 22 вересня, на честь її завершення відбудеться урочиста лінійка. На фото - перший етап змагань.
[updated 26-09-2011]
Додано кілька нових фотографій.1 вересня 2011
«Першовересень!»

Щиро вітаємо учнів, педагогічний колектив та адміністрацію ліцею із Днем Знань!

Звітуємо про початок нового року та готовність до навчального процесу!

[updated 2-09-2011]

На відповідній сторінці викладено фотографії з урочистих заходів 1 вересня.
> > > Архів новин (2011 рік) < < <

> > > Архів новин (2010 рік) < < <