27 грудня 2012
Свята і експозиції

20 грудня учні сьомих класів нашого ліцею представили творчу експозицію архітектурних проектів:

А крім того, 21 грудня відбулася виставка новорічних листівок:

8 грудня 2012
Мультионовлення

30 листопада ліцей побачив передсвяковий конкурс новорічних ялинок. Знімки з виставки можна знайти тут.

7 грудня учні та вчителі нашого ліцею обмінялися місцями у зв'язку з проведенням щорічного Дня учнівського самоврядування. Фотозвіт тут.

5 грудня в стінах ліцею для учнів була проведена станційна гра "СНІД - тенета небезпеки".

Наша гра врятує світ,
Переможе навіть СНІД.
Ми разом це подолаєм
Та здоров'я збережем.

19 листопада 2012
Здорове козацтво!

До Дня українського козацтва 14 жовтня для учнів 5-6 класів було в ліцеї проведено інтелектуальну гру «Козацька минувщина» (фотозвіт).

16 листопада у ліцеї відбувся конкурс агітбригад класних колективів 6-11 класів «Ми обираємо здоровий спосіб життя» - фото тут.

9 листопада 2012
Визволення Києва

5-8 листопада 2012 року в рамках заходів, присвячених річниці визволення Києва та України від німецько-фашистських загарбників, в ліцеї пройшли зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, конкурс дитячого малюнку «Моє дитинство без війни» та конкурс пісні воєнних років (фото).

Метою заходів було патріотичне виховання молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім’я миру та волі українського народу, увічнення пам’яті про загиблих героїв війни, формування громадянської і патріотичної свідомості молодого покоління.

18 жовтня 2012
АБЗАЦ!

Сьогодні команда КВН ліцею «АБЗАЦ» вийшла у фінал Голосіївського районного туру, посівши І місце у півфіналі! ВІТАЄМО!

Фото з півфіналу - відповідно.

18 жовтня 2012
Поезія

15 жовтня до ліцею завітав Іван Адрусяк - поет, дитячий письменник, прозаїк, літературний критик, перекладач, лауреат численних літературних премій. Автор вельми щиро та відверто спілкувався з п'ятикласниками, а після закінчення зустрічі відбулася автограф-сесія. Фотозвіт - тут.

13 жовтня учні 8-В класу стали учасниками дійства «Музичні віршолюбики», організованого видавництвом "Грані-Т" у Руському клубі "Ра".

10 жовтня 2012
Про культуру і право

27 вересня у ліцеї в рамках співпраці з НАУ було проведено "круглий стіл" «Формування правової культури особистості» (фото), на якому побували учні 10-11х класів, а також студенти ІІ курсу Юридичного інституту Національного авіаційного університету.

Метою заходу було формування високого рівня правової свідомості та правової культури школярів та студентів, а також запобігання правопорушенням у молодіжному середовищі.

7 жовтня 2012
ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Щиро вітаємо вчителів та усіх інших причетних із професійним святом - Днем учителя!

Бажаємо вам терпіння та безмежних сил! Ваша праця - найважливіша та найнезамінніша.

[updated 10-10-2012]
Додано фотознімки зі святкового концерту!

25 вересня 2012
Краєзнавча подорож

23 вересня найактивніші учні нашого ліцею взяли участь у щорічній акції «Пізнай свій край - пізнай себе» - ІХ етапі довгострокової міської туристсько-краєзнавчої Акції учнів навчальних закладів м. Києва. Організатором виступило Головне управління освіти і науки.

Подробиці можна знайти на сайті ГУОН.

19 вересня 2012
Спартакіада

Минулого тижня в ліцеї стартувала Спартакіада, присвячена Дню фізкультурника. В ній брали участь учні 5-11 класів, які змагалися в перетягуванні канату та естафетному бігу. Для учнів молодших класів були проведені Веселі старти.

Фото - тут.

17 вересня 2012
Вереснева студія

13 вересня на базі ліцею відбулося засідання вересневої студії вчителів з курсу основ здоров'я у формі круглого столу на тему "Методика та проведення тижня з безпеки життєдіяльності". На засіданні були присутні представники державної бібліотеки України для юнацтва, співробітник ДАІ з профілактичної роботи Волошина Т.А., головний спеціаліст РУО Федорчук Н.Г. Учителі обмінялися досвідом, переглянули презентації та поповнили свої методичні скарбнички корисними матеріалами.

2 вересня 2012
Лялькове свято

Першого вересня ляльковий театр ліцею взяв участь у Родинному святі на Хрещатику «Дай руку, першокласнику».

Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку керівникові театру Татариновій Наталії Олександрівні та її вихованцям.

[updated 3-09-2012]
Додано фотознімки з події.

1 вересня 2012
...На нове коло!

Вітаємо першокласників, учнів, батьків, адміністрацію та педагогічний колектив із ДНЕМ ЗНАНЬ!

Новий навчальний рік розпочався сонячно й урочисто, бажаємо всім терпіння й настрою завершити його не менш оптимістично!

Фотозвіт з урочистої лінійки першовересневого ранку - тут.

> > > Архів новин (2012 рік, перша половина) < < <

> > > Архів новин (2011 рік, друга половина) < < <