25 травня 2013
Останній Дзвоник!

Додано фотознімки зі свята Останнього дзвоника, що відбувся в ліцеї вчора, 24 травня.

19 травня 2013
День Рослин

16 травня учні екологічного 10-А класу стали учасниками Всеукраїнського Дня Рослин; найкращих було нагороджено сертифікатами.

16 травня 2013
Брейн-ринг!

15 травня 2013 р. на базі ліцею №227 імені М.М. Громова відбулася інтелектуальна історична гра «Брейн-ринг» (фото), присвячена 1025-річчю Хрещення Русі. Участь у грі взяли команди 8 навчальних закладів: школа №122 ім. Марії Боровиченко, школа №132, спеціалізована школа №220, школа І-ІІІ ступенів № 236, спеціалізована школа №260, спеціалізована школа №269, школа І-ІІІ ступенів № 286 та наш ліцей.

Переможцями стали:
І місце – команда спеціалізованої школи №220 з поглибленим вивченням іноземних мов.
ІІ місце – команда ліцею № 227 імені М.М. Громова.
ІІІ місце – команди школи №132, школи №122 ім. Марії Боровиченко, спеціалізованої школи №269.

22 квітня 2013
Екологія та етнографія

20 квітня учні 6-А, 6-Б, 7-В і 10-А класів нашого ліцею взяли участь в екологічній акції, присвяченій Всесвітньому дню Землі та Дню довкілля. Учасниками акції стало 32 учні; зібрано 17 мішків сміття.

Під час прибирання учнями було знайдено територію масового цвітіння ефемероїдів (первоцвітів)!

Одночасно їх однокласники взяли участь у І районному фольклорно-етнографічному фестивалі «Бурштинове намисто».

Адміністрація ліцею виголошує подяку вчителям - активним учасникам заходів: Софії Михайлівні Лазарчук, Інні Анатоліївні Ганган та Ірині Ігорівні Химерик.

Фотозвіт обох подій (а також первоцвіти) можна подивитися тут.

18 квітня 2013
Цивільна оборона

Учора, 18 квітня, в ліцеї відбулися заходи, присвячені Дню цивільного захисту та об'єктного навчання.

18 квітня 2013
Про природу й безпеку

У рамках місячника природничих наук відбувся Круглий стіл з учнями 7-х класів, присвячений Всесвітньому дню метеорології (фото). Темою події цього року стало "спостереження за погодою для захисту життя і майна", а також святкування 50-річчя Всесвітньої служби погоди. Свято пройшло під девізом "Погода, клімат і вода в інформаційну еру".

Окрім того, було проведено лекцію з переглядом документального фільму "Наркоманії стоп!". У лекції взяли участь заступник начальника відділу управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України та завідуюча реабілітаційним відділенням Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія".

З нагоди тижня охорони праці у нашому ліцеї відбулася лекція з переглядом документального фільму на тему "Бережи своє здоров'я. Дотримуйся правил безпеки в навчанні та побуті". Лекція проходила за участі Головного державного інспектора з охорони праці Держгірпромнагляду у Київській області та місті Києві Мозгового І.Ф. та головного спеціаліста управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Федорчук Н.Г.

12 квітня 2013
День космонавтики

На честь Всесвітнього дня космонавтики в нашому ліцеї відбулася виставка стінних газет та учнівських моделей на аерокосмічну тематику. Фото можна переглянути тут.

12 квітня 2013
Дружня делегація

11 квітня було урочисто підписано договір про співпрацю між нашим навчальним закладом і Ліцеєм №14 імені М. М. Громова міста Жуковський Московської області.

Делегація учнів, що побувала в гостях у нашому ліцею, складалася з 89 учнів 2-10 класів. Вони відвідали музей ІІІ Повітряної армії, майстер–класи для учнів 2-9–х класів - "Писанкарство", "Лялька-мотанка" і "Український оберіг". Було проведено гру КВН між командою учнів 10-х класів ліцею № 14 та командою «АБЗАЦ». Із об'ємним фотозвітом із відвідин можна ознайомитися.

24 березня 2013
День Води

21 березня у бібліотеці ліцею відбувся виховний захід, присвячений Дню рідної мови - «Ну що б, здавалося, слова...».

Цього ж дня 225 учнів ліцею взяли участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

22 березня до 20-річчя Всесвітнього дня води у ліцеї відбувся семінар «Збережемо водні ресурси для наступних поколінь». Із тематичними презентаціями виступили учні економічних та екологічних профільних класів. Для слухачів семінару доповідали начальник відділу водних ресурсів управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області Микола Іванович Рибіцький, керівник Київського місцевого осередку Всеукраїнської екологічної громадської організації "МАМА-86" Наталія Андріївна Чижмакова, координатор проектів Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА) Сергій Єфімов та інші гості.
Фото дивитися тут.

19 березня 2013
Увага, прем'єра!

На сцені нашого ліцею впродовж кількох тижнів відбуватиметься прем'єрний показ спектаклю-мюзиклу «Шерлок Холмс» у постановці театру "Карабас"! Поспішайте! Із передпоказом можна ознайомитися тут.

Основою для спектаклю стали оповідання "Скандал у Богемії" та "Шість Наполеонів" із серії "Пригоди Шерлока Холмса" Артура Конана Дойля.

15 березня 2013
Березневі події

У співпраці з Дитячою музичною школою №38 6-7 березня відбулися заходи, присвячені Шевченківським дням. Фотознімки можна переглянути тут.

Як проходив святковий концерт до Міжнародного жіночого дня, можна подивитися там.

4 березня 2013