10 грудня 2018
Всеукраїнський тиждень права!

10 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права учні нашого ліцею відвідали Кловський палац, в якому розташовується Верховний Суд України.Учні завітали до музею суду, зали засідань суддів Верховного Суду України, а також мали цікаву зустріч з суддею Верховного Суду України Світланою Яковлєвою.

24 листопада 2018
Ми пам'ятаємо!

Ми пам'ятаємо жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні! Сьогодні учні 11-А відвідали Меморіал жертвам Голодомору та виставку «Гарет Джонс. Щоденник», яка присвячена постаті видатного британського журналіста. Гарет Джонс першим розповів світові правду про Голодомор 1932-33 років в Україні.

19 листопада 2018
Урок толерантності!

15 листопада 2018 року у відділі мистецтв відбувся storytelling з елементами гри зі старшокласниками ліцею 227 імені М.М.Громова у рамках щорічної програми загальнобібліотечного проекту "Тиждень толерантності" за сприяння Голови ГО "Безпечний світ", юриста, Олександри Падучак та активної участі її представника, практикуючого психолога Юлії Горбачової. Визначали, що таке конфлікти та знаходили шляхи їх подолання.

6 листопада 2018
75 років визволення Києва!

Цього дня, 75 років тому, Київ був визволений від нацистських окупантів. Це відбулось у результаті Київської наступальної операції, яка була складовою частиною Битви за Дніпро – однієї з наймасштабніших і найкровопролитніших воєнних операцій Другої світової війни.
Учні 11-А класу підготували інформаційний вісник «6 листопада 1943: Битва за Київ».

03 листопада 2018
КАНІКУЛИ!

Волонтери Всеукраїнської благодійної організації Фонд KLITSCHO FOUNDATION 2 листопада провели з лідерами учнівського самоврядування ліцею тренінг з командної роботи "Навчаємось працювати в команді". Мета тренінгу: навчити підлітків знаходити спільну мову з однолітками та працювати в команді.

25 жовтня 2018
Турнір "Шкіряний м'яч"

Вітаємо збірні команди з футболу учнів 3-х та 4-х класів, які вибороли 2-гі місця в районних змаганнях з футболу!

23 жовтня 2018
Славетні епохи України

23 жовтня 2018 року в відбулася патріотично-виховна година для учнів 10-х та 11-х класів ліцею. Перед учнями виступили:
- Гліб Гржибовський - автор проекту «Славетні епохи України»
- батько загиблого героя, Кіборга з позивним «Динамо», Олексія Дурмасенко
- Руслан Боровик - Кіборг, боєць 90-го батальйону, який героїчно обороняв Донецький аеропорт.

21 жовтня 2018
Урок добра

Зміни починаються з мене!
19 жовтня "Урок добра" для учнів ліцею провела Семенова Аліна - голова ініціативної групи Теремки-2, волонтер, мама двох учнів ліцею. Говорили про роль і можливості кожного з нас змінювати світ навколо себе.
Дякуємо, пані Аліно, за цікаву зустріч!

11 жовтня 2018
До Дня Українського козацтва

10 жовтня між учнями 5-х класів відбувся брейн-ринг «Козацька Україна», присвячений Дню Українського козацтва та Дню Захисника України. Команди «Козацька Рада», «Хортиця» та «Козацька шабля» демонстрували свої знання з історії, традицій, побуту та звичаїв українського козацтва. Вітаємо команду «Хортиця» (учнів 5-Б класу) з перемогою!

10 жовтня 2018
До Дня захисника Вітчизни

Герасимчук Юрій - голова Ради ветеранів АТО Голосіївського району, Котов Дмитро - боєць батальйону "Київська Русь", який втратив обидві ноги на війні, учасник підкорення Говерли, Бевз В'ячеслав - військовий капелан провели урок мужності для учнів ліцею. Шана й повага нашим ЗАХИСНИКАМ!

08 жовтня 2018
Тиждень юного патріота

Учні 9-В класу відвідали Державну бібліотеку для юнацтва та взяли участь в пізнавально-ігровій годині "Ти є сам собі країна" у рамках програми Тижня юного патріота

30 вересня 2018
Олімпійський ВЕРЕСЕНЬ!

Традиційно протягом вересня учні ліцею взяли активну участь у спортивних заходах:
- День фізичної культури та спорту на НСК "Олімпійський";
- показовий виступ вихованців гуртка "Карате";
- Олімпійські уроки з членом збірної України з ковзанярського спорту Оленою Мягких;
- змагання з футзалу серед учнів 5-6 класів ліцею.

29 вересня 2018
ЖИВИ ОРГАНІЧНО!

П'ятий рік поспіль в ліцеї проходить Тиждень екологічного споживача під гаслом "Живи органічно!" Учні активно долучились до участі в екологічних заходах тижня:
- брейн-ринг "Що ми знаємо про органічні продукти?";
- інформаційний вісник для початкових класів "Вчимося жити органічно";
- конкурс слоганів та стіннівок про здоров'я та органіче харчування.
Представник виробника органічних продуктів Глинська Ірина розповіла учням 10-11 класів про особливості органічного виробництва та циклічне коло створення органічної продукції.

29 вересня 2018
Ми пам'ятаємо!

Ми пам'ятаємо жертв трагедії Бабиного Яру! 29 вересня Україна вшанововує пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру.
Учні 11-А класу провели інформаційний вісник "Ми пам'ятаємо жертв трагедії Бабиного Яру!".
Учні 11-Б класу відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр» - місце трагедії, що стало символом Голокосту в Україні.

20 вересня 2018
Міжнародний День миру

20 вересня до Міжнародного Дня миру під гаслами «З Україною в серці! МИР понад усе!» відбувся ювілейний V Конгрес юних посланців миру "Усім світом – за мир!" Учні нашого ліцею традиційно взяли участь у конгресі.

20 вересня 2018
День програміста в ліцеї

13 вересня ліцей підтримав Всеукраїнський флешмоб, що присвячений Дню програміста. Представник компанії EPAM, член асоціації «IT Ukraine», бізнес-аналітик - Божко Віктор поділився власним досвідом з учнями та дав корисні поради щодо актуальних вимог роботодавців в IT-сфері. Учні отримали нові знання та позитивні емоції .

5 вересня 2018
Першовересень знову тут!

Перше вересня приносить із собою оберемки можливостей, осінню прохолоду думок, зливи справжніх емоцій, вибухи креативу, щемні відчуття помилок, хмари сумнівів, перлинки вдячності...

З новим навчальним роком!

Архів новин | 2017-2018 н.р

Архів новин | 2016-2017 н.р