24 вересня 2017
Пізнай свій край-пізнай себе

У Києві - тепло. У Києві - осінь.
Вже бабине літо плете свої коси.
А квіти останні яскраво сміються
У місті, де наші літа зостаються.
Ольга Медуниця

Учні ліцею 23 вересня подорожували рідним містом, взявши участь у акції "Пізнай свій край - пізнай себе!"

24 вересня 2017
До Міжнародного Дня миру

До Міжнародного Дня миру під гаслом "Разом за мир: повага, безпека та гідність для всіх" відбувся ІV Конгрес юних посланців миру "Усім світом – за мир!"

Учні нашого ліцею традиційно взяли участь у конгресі.

19 вересня 2017
Збережемо озоновий шар

«Збережи небо: захисти себе — захисти озоновий шар» - девіз Міжнародного дня охорони озонового шару, який відзначається 16 вересня.

Сьогодні в екологічну подорож з учнями молодших класів вирушили наші екологи з 11-А. Вони розказали про згубну дію ультрафіолетового випромінювання на живі організми та показали відео "Руйнування озонового шару. Озі Озон".

17 вересня 2017
Швидше! Вище! Сильніше!

З понеділка 11 вересня в ліцеї проходив Всеукраїнський олімпійський тиждень (фото).

Учні стали активними учасниками різноманітних заходів.

- Олімпійський урок в 5-А, 5-В та 6-А класах провели Президент федерації кікбоксингу України майстер спорту України, заслужений тренер України Олег Мандзюк та Перший віце- президент федерації майстер спорту України, майстер спорту СРСР міжнародного класу, чемпіон світу в складі збірної СРСР 1991 року, чемпіон Європи 1992 року серед професіоналів, інтерконтинентальний чемпіон 1992 року, чемпіон світу серед професіоналів 1994 року, Заслужений тренер України Віктор Дорошенко.

- Протягом тижня учнів 4-х класів нашого ліцею гостинно приймала Федерація України зі стрибків у воду. Учні зустрілись з членами національної збірної: Заслуженими майстрами спорту Анною Письменською(чемпіонка Європи зі стрибків у воду) та Олегом Колодієм (призер чемпіонатів світу та Європи). А головний тренер національної збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Володимирівна Токмачова розповіла про красу та складність цього виду спорту, ознайомила з режимом дня та тренувань спортсменів. Дякуємо спортсменам за неймовірні враження!

- Під час "Зарядки юних чемпіонів" ділились гарним настроєм першачки, учителі та учні 5-х класів. Юні спортсмени 5-9х класів розказали першокласникам про свої досягнення у спорті, а Софія Дробот, учениця 5-А класу, презентувала номер з акробатичного рок-н-ролу.

- "Веселі старти" стали цікавим випробуванням для всіх учнів початкових класів, а юних спортсменів старших класів ще чекає турнір з міні-футболу. Бажаємо всім спортивних успіхів й особистих досягнень!

10 вересня 2017
Увага! Діти на дорозі!

Минулої п'ятниці (8 вересня) до учнів 1-А, 1-Б, 1-В, 2-Б класів завітала шкільний поліцейський Луіза Олексіївна Сідельникова.

Під час профілактичної бесіди діти повторили основні правила пішоходів та велосипедистів.

Гасло зустрічі:
"Кожна людина повинна знати
Дорожні правила в житті.
Усі виконувати і не забувати,
своє життя зберегти!"

Пам'ятаймо про безпеку!

06 вересня 2017
І знову перше вересня

Вітаємо всіх із початком нового навчального року!

Розпочали нову традицію в ліцеї: замість урочистої лінійки першокласники взяли участь у станційній грі «Ліцей – наш рідний дім»!
Дякуємо першокласникам та одинадцятикласникам за море позитиву, який отримали всі працівники ліцею.

Фотографії можна переглянути тут!

Архів новин | 2016-2017 н.р

Архів новин | 2015-2016 н.р