10 грудня 2019
Права людини!10 грудня 2019 року з нагоди 71-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини та в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбувся Всеукраїнський урок "Права людини". Учні дізналися про історію проголошення 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН «Загальної декларації прав людини».

9 грудня 2019
Тиждень правових знань!У рамках Тижня правових знань учні 10-Б класу відвідали Кловський палац, у якому розташований Верховний Суд України. Учні завітали до музею суду, зали засідань суддів Верховного Суду України, а також мали цікаву зустріч з суддею Верховного Суду України Світланою Яковлєвою.

7 грудня 2019
16 днів проти насильства!5 грудня учні 4-х, 5-х та 6-х класів взяли участь у квесті "Шлях до гармонії", а учні 9-Б та 11-х класів у тренінгу "Протидія домашньому насильству", які пройшли в рамках акції "16 днів проти насильства".
Щиро дякуємо тренеру-психологу Служби у справах дітей та сім'ї Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Чаттопадхай Ользі за співпрацю.

5 грудня 2019
Бережи здоров'я змалку!Здоров'я – дорогоцінний скарб.
Бережи його! Бути здоровим - модно!
Бути здоровим – стильно!
Бути здоровим – сучасно!
Бути здоровим – гарно!
Бути здоровим – класно !

Дякуємо представнику ГО "Здорове людство" Катерині Федорій за цікаві та змістовні лекції "СНІД та онкозахворювання" (для учнів 7-х та 8-х класів) та "Прості правила здоров'я" (для учнів 5-х класів).

Також щиро вдячні лікарям Поліклініки №2 Голосіївського району міста Києва Лазюк Н.М. та Шиленку Д.М., які провели години спілкування з юнаками та дівчатими 7-А класу.

23 листопада 2019
Пам'ятаємо!22 листопада в ліцеї відбулась лінійка-реквієм присвячена пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.
Члени учнівського самоврядування виготовили "Панно пам'яті про Голодомор": картографічну територію України, зафарбовану в темний колір, що символізує трагічні події Голодомору 1932-1933 років та символічні помаранчеві вогники і жовті колоски.
Пам'ятаймо про мільйони жертв Голодомору, яких на родючих землях, між буянням хлібів змушували вмирати від голоду!
Запали 23 листопада свічку пам'яті та освіти нею дорогу в майбутнє!

21 листопада 2019
День Гідності та Свободи!В новій історії України День Гідності та Свободи – державне свято, яке має дуже важливе значення. Цього дня ми вшановуємо мужніх патріотів, які незламно стояли на захисті прав наших громадян і національних інтересів нашої країни.
21 листопада в ліцеї до Дня Гідності та Свободи відбулася лінійка пам'яті. Учні вшанували пам'ять героїв Небесної сотні покладанням квітів до пам'ятника "Герої не вмирають" в Голосіївському районі.

15 листопада 2019
Урок толерантності!Розуміння толерантності в різних країнах різне: готовність без осуду сприйняти іншого, великодушність до інших, терпіння і визнання права іншого на свої думки та погляди. 13 листопада під час уроку толерантності учні 6-А класу на власному прикладі зрозуміли, як легко можна пошкодити чиєсь серце і дуже важко його зібрати. Толерантне ставлення - відповідальність кожного! P. S. А зібране серце залишиться в класі, щоб нагадувати нам про особисту відповідальність

14 листопада 2019
Тиждень толерантності!В рамках програми Тижня толерантності, учні 10-А та 10-Б класів відвідали Державну бібліотеку України для юнацтва та взяли участь у конкурсній грі "Гармонія багатоманітності" за участі представників толерантності програми ПРООН в Україні та Кампанії з просування взаємоповаги в Україні письменника Любко Дереша та еко-активіста, музиканта Павла Вишебаби

28 жовтня 2019
День визволення України від нацистських окупантів!28 жовтня – 75-річниця визволення України від нацистських окупантів.
Сьогодні учні нашого ліцею вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до Могили Невідомого солдата та Вічного вогню в Парку Вічної Слави.
Ціна українського народу за перемогу в Другій світовій війні виявилась величезною: мільйони полеглих на полі бою, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл.

14 жовтня 2019
До Дня Українського козацтва11 жовтня між учнями 5-х класів відбувся брейн-ринг «Козацька Україна», присвячений Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

11 жовтня 2019
Урок мужності!Напередодні Дня захисника України відбулась зустріч учнів з ветеранами Ради ветеранів та учасників АТО Голосіївського району міста Києва. Також учні 9-Б класу відвідали проект «Український Схід» у Національному музеї історії України у Другій світовій війні, який дає уяву про перебіг подій та зберігає пам’ять про учасників і свідків війни на сході України.
Низький уклін та вітання нашим Захисникам з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
СЛАВА УКРАЇНІ!

9 жовтня 2019
STEM4girls!У рамках проекту "День дівчат в технологіях" наших учениць гостинно зустрічали в Укрсиббанку та компанії UpTech. Також дівчата взяли участь у відкритій дискусії "Як зацікавити дівчат в STEM". День пройшов цікаво і продуктивно, вважаємо, що сьогоднішній досвід допоможе нашим ученицям у пошуках своєї майбутньої професії.

29 вересня 2019
День пам'яті жертв трагедії у Бабиному Ярі28 вересня учні ліцею №227 імені М.М. Громова відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр»
Бабин Яр – одне з найтрагічніших пам’ятних місць України. Тут, починаючи з 29 вересня 1941 року й до жовтня 1943 року, гітлерівська окупаційна влада знищила понад 200 тис. осіб різних національностей, віросповідання та політичних поглядів, дві третини з яких становили євреї. Щорічна акція вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру стала вже традиційною для учнів та вчителів нашого ліцею. І вже цьогоріч, учні 8-х класів відкрили для себе цю жахливу сторінку історії Києва, ознайомилися з архітектурними пам’ятниками, які розміщені на місці страшної трагедії.
Учні 7-В класу відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, а учні 7-А класу - Військово-історичний об'єкт "Скеля".

26 вересня 2019
Тиждень екологічного споживача!"Живи органічно!"
Вже шостий рік поспіль в ліцеї проводяться заходи, спрямовані на підвищення знань, компетенцій молоді в питаннях органічного харчування та здорового способу життя. Квести, брейнринги, стіннівки, лепбуки учнів початкових класів...
Під час семінару-лекції «Органічне харчування» учні 8-А, 10-А та 10-Б з'ясували, які продукти є органічними, та за якими стандартами їх сертифікують в Україні.

21 вересня 2019
Усім світом за мир!19 вересня 2019 року учні ліцею взяли участь в VІ Конгресі юних посланців миру «Усім світом – за мир!», присвяченому Міжнародному Дню миру під гаслом «Боротьба зі змінами клімату заради миру!» та посадили біля ліцею кущ калини. Калина - символ добра, сім'ї та миру.
Миру Вам!

15 вересня 2019
Олімпійський тиждень!Спорт - це здоров'я, краса, сила духу, організованість. Ліцейна родина вітала своїх призерів в різних видах спорту. Два тижні триватимуть й змагання між командами класів. Приєднуйтесь!

2 вересня 2019
День Знань!Вітаємо всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань!
Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – в ліцей. Бажаємо ніколи не зупинятися на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти всім в новому навчальному році!

Архів новин | 2018-2019 н.р

Архів новин | 2017-2018 н.р

Архів новин | 2016-2017 н.р

Архів новин | 2015-2016 н.р

Архів новин | 2014-2015 н.р, І семестр

Архів новин | 2013-2014 н.р, І семестр

Архів новин | 2012-2013 н.р, І семестр

Архів новин | 2011-2012 н.р, І семестр

Архів новин | 2010-2011 н.р, І семестр

Архів новин | 2014-2015 н.р, ІІ семестр

Архів новин | 2013-2014 н.р, ІІ семестр

Архів новин | 2012-2013 н.р, ІІ семестр

Архів новин | 2011-2012 н.р, ІІ семестр

Архів новин | 2010-2011 н.р, ІІ семестр