6 листопада 2010 р. у ліцеї № 227 ім. М.М.Громова Голосіївського району м.Києва відбулось урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Першою стартувала олімпіада з географії, яку відкрила начальник Управління освіти Голосіївської районної у місті Києві держадміністрації Чернілевська Ірина Львівна. Вона привітала всіх учасників і побажала їм гідно представити свої навчальні заклади на районному рівні та подальших творчих злетів.
Ірина Львівна вручила подарунки переможцям попередніх років олімпіад з географії: Харі Христині, учениці 10 класу СШ №130, та Асатрян Олені, учениці 10 класу СШ № 269, також одержали подарунки учні, котрі в цей день святкують свій День народження.

340 учнів з 28 навчальних закладів Голосіївського району м. Києва випробовували свої сили у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

7 листопада олімпіадну естафету приймає ЗСШ № 132, де змагатимуться знавці української мови та літератури. Бажаємо успіхів та перемог учасникам!