ОНОВЛЕНО:
Правила конкурсного приймання учнів до ліцею № 227 імені М.М.Громова міста Києва
(.pdf, 230 КБ, викладено 19.04.2015)

Базова програма для вступу до ліцею:
Українська мова (розділ "7 клас") (.pdf)
Історія України (розділ "7 клас") (.pdf)
Математика (розділ "7 клас, алгебра") (.pdf)
Біологія (розділ "7 клас") (.pdf)

Ліцей №227 імені М.М.Громова проводить набір в перший клас дітей, яким на 01.09. поточного року виповниться 6 років.

Організований прийом відбувається щороку починаючи з березня у заступника директора з навчально-виховної роботи Барановскої Ірини Олександрівни.

Прийом дітей мікрорайону ліцею:

• вул. Вільямса 1-10;
  • вул. Глушкова 10;
  • вул. Лятошинского 12, 14, 18-28;
  • вул. Якубовського 3, 5, 7, 9, 11;
  • вул. Ломоносва 81/3, 81 к2, 83, 83-а

з попереднім записом у приміщенні ліцею.

Необхідні документи для прийому до ліцею:
– копія свідоцтва про народження дитини (завірена або з наявністю оригіналу);
– медкартка форми 0-26 (завірена печаткою дільничного лікаря та печаткою завідуючого шкільним відділом у поліклініці Теремки–2)

Увага батькам!
Прийом дітей на навчання до першого класу відбуватиметься відповідно до Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 14.02.2015р. №1/9-71 щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі.

Прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів (у тому числі ліцею, гімназії, колегіуму, колежу, що містить у своїй структурі школу І ступеня), які працюють (планується організація навчання) за науково-педагогічними проектами, також відбувається на безконкурсній основі. Можливість успішно навчатись за обраною програмою має забезпечуватись не селекцією дітей, а створенням відповідних навчально-виховних умов для всіх дітей, які є учнями даного навчального закладу.
Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

НАГАДУЄМО!
Згідно Наказу МОН України учні щороку у літній період мають проходити медогляди у районних поліклініках і на 01 вересня поточного року отримати висновок лікарів про стан здоров’я та групу по фізкультурі.

Інформація про перший клас:
В перший клас приймаються тільки діти, яким на 1 вересня виповнилося повних 6 років.
Навчання буде відбуватися в приміщенні ліцею.
Уроки в першому класі по 35 хвилин.
Навантаження першокласника – 18 годин на тиждень: уроки фізичної культури (3 години)

Режим дня першокласника:
8:30–12:20 – навчання
12:25–18:20 – група продовженого дня – за бажанням батьків
(за режимом групи: обід, прогулянка, заняття за інтересами, відвідування гуртків, платні послуги. На групі учні першого класу спати не будуть.)
Домашні завдання в першому класі не задаються.

Графік прийому дітей до 1 класу:
з березня - у заступника директора з навчально-виховної роботи Барановскої Ірини Олександрівни (до повного набору учнів у 2–3 перших класи по 30 учнів у кожен)
Вівторок – 14:00–18:00;
Попередній запис (для зручності відвідувачів) у чергового у приміщенні ліцею.

Розпорядок навчального дня (1 клас)

Розпорядок навчального дня (2-4 клас)

Розпорядок навчального дня (5-11 клас)

Розпорядок роботи Групи продовженого дня (1-х класів)