Ліцей №227 імені М.М.Громова проводить набір в перший клас дітей, яким на 01.09 поточного року виповниться 6 років.

Територія обслуговування:

• вул. Якубовського № 3, 5, 7, 9, 11
  • вул. Лятошинського №12, 14-а, 14-б, 18, 18-а, 22, 26, 26-а, 26-б, 28
  • вул. Вільямса № 1-10
  • вул. Глушкова №10
  • вул. Ломоносова № 81, 81/1, 81 к.2, 81-б, 83, 83-а
  • вул. Конєва № 5-Г, 10/1

Педагогічний колектив ліцею № 227 імені М.М.Громова міста Києва буде радий зустріти у стінах закладу наших учнів.

Щоб кожна дитина почувала себе комфортно та безпечно в ліцеї, колективом ліцею прийнято Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантину.
Передбачено:
1. На вході до всіх приміщень закладу організовано місця для обробки рук антисептичними засобами та утилізації використаних масок.

2.Для уникнення скупчення учасників освітнього процесу буде організовано рух в приміщенні ліцею в один бік за розміткою на підлозі та стінах, передбачено три вхідні групи.

3. Закріплено за класами певні навчальні кабінети для мінімізації пересування учнів у приміщенні закладу освіти.

4. З метою забезпечення соціальної дистанції під час навчання:
- будуть використані великі приміщення (актову залу, рекреацію, адаптовану для потреб навчання - вестибюль);
- за сприятливих погодних умов заняття з окремих предметів на будуть проводитися відкритому повітрі;
- в 6-11-х класах уроки будуть проводитися за парною системою при відповідній кількості годин з предмета на тиждень;
- передбачене в 9-11-х класах використання технології змішаного навчання (офлайн та онлайн);

5.Харчування учнів буде організовано за графіком:
- 1-4 класи після 2-го та 3-го уроків;
- 5-11 класи після 4-го та 5-го уроків.

При організації харчування забезпечено відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

Впевнені, що навчання та перебування дітей в ліцеї буде комфортним та безпечним.

Пропускний режим

Для посилення охорони закладу освіти, з метою забезпечення безпеки здобувачів освіти введено пропускний режим

Інформація про наявність вільних місць в закладі освіти
на 2020-2021 навчальний рік станом на 01.09.2020

НАГАДУЄМО!
Згідно Наказу МОН України учні щороку у літній період мають проходити медогляди у районних поліклініках і на 01 вересня поточного року отримати висновок лікарів про стан здоров’я та групу по фізкультурі.

Тривалість уроків під час адаптивного карантину

Розпорядок роботи Групи продовженого дня (1-х класів)
Розпорядок роботи Групи продовженого дня (2-4 класів)