5 жовтня 2022
День захисту тваринСьогодні учні 11-А класу провели майстер-клас з орігамі «Створи свого лісового зайчика» в 3-В класі, а також провели для учнів ліцею інформаційну хвилинку до Дня захисту тварин.
Учні 5-В класу взяли участь у квест-грі «Тварини нашої планети», в ході якої ознайомилися з дивовижними фактами і поринули в море нових знань про тварин, що живуть на нашій планеті.1 жовтня 2022
День вчителя 2022Привітання з Днем вчителя від учнів 5-А класу.Учні 6-А класу вітають з Днем вчителя!Привітання з Днем вчителя від учнів 8-Г класу.

1 жовтня 2022
Антибулінгові уроки 202226-27 вересня 2022 року соціальним педагогом ліцею Мариною Мельниченко були проведені антибулінгові уроки в 9-х класах, під час яких говорили про таке явище як "цькування", чим відрізняється цькування від конфлікту, як розпізнати булінг.
Учні ознайомилися з історіями відомих українців про булінг в їхньому житті, спробували створити власну цитату з протидії цькуванню. 28-30 вересня 2022 року для учнів 7-8 класів було проведено антибулінговий урок "Булінгу - ні". Захід був спрямований на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг, учні опрацювали інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.1 жовтня 2022
Тиждень екологічного споживача 2022З 26 по 30 вересня 2022 року в нашому ліцеї проходив Тиждень екологічного споживача 2022. Вже девятий рік проводяться заходи, спрямовані на підвищення знань та обізнаності молоді в питаннях органічного харчування та здорового способу життя.
В 11-х класах пройшов інформаційний урок щодо користі органічного харчування.
Учні 10-Б класу провели науко-пізнавальну гру «Збери органічний кошик» для учнів 4-х класів.
Учні 9-А класу провели хвилинки обізнаності «Що ти знаєш про органічне харчування» у 3-х класах.
Учні 6-х класів на уроках географії розглянули органічну карту України та дізналися про діяльність екоферм, які націлені на виготовлення натуральної продукції без хімічних добавок.
На завершення тижня учні взяли участь у фото челенджі #знайди_органічний_продукт та приготуй з нього страву!29 вересня 2022
До Дня пам’яті жертв Бабиного ЯруСьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту.
З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айнзанцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти, пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та загалом усі ті, кого гітлерівці вважали своїми ворогами.
Напередодні роковин трагедії в Бабиному Яру учні 7-Б класу відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр».28 вересня 2022
Інтелектуальна власність27 вересня до нашого ліцею завітали представники Управління «Академії інтелектуальної власності» УКРПАТЕНТУ, які провели лекцію для учнів 8-9 класів, присвячену питанням права інтелектуальної власності.
Впродовж першої лекції спікери заходу Мельник Людмила та Дмитрів Ольга ознайомили учнів з основними засадами права інтелектуальної власності: поняттям інтелектуальної власності та її видами, особливостями правової охорони та захисту. Також розв’язувалися питання, як розпізнавати об’єкти ІВ та розуміти їх цінність.
Лекція орієнтована на формування культури у сфері ІВ, розвиток творчої активності та мислення, вміння знаходити нові ідеї, при цьому поважаючи права творців та винахідників.28 вересня 2022
Голосіїв_ТУР_FEST27 вересня 2022 року учні нашого ліцею взяли участь в туристсько-краєзнавчому заході "Голосіїв_ТУР_FEST" присвяченому Всесвітньому дню туризму.
Під час заходу учні здійснили маленьку навколосвітню подорож і побували у різних куточках світу.
День туризму - це не тільки про спорт і краєзнавство. Туризм неможливий без подорожей, тому вивчай, цікався, дізнавайся і плануй свої мандрівки вже зараз!22 вересня 2022
Міжнародний день миру21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже зараз триває боротьба за мирне існування, за право жити у власній державі.
Напередодні Дня миру, учні нашого ліцею традиційно взяли участь у IX Конгресі юних посланців миру "Усім світом - за мир!".
В початкових класах було проведено тематичну годину «Ми за мир!».
Учні 11-х класів долучилися до акції "Я голосую за Мир!" та флешмобу "Дзвони миру!"20 вересня 2022
Таємниці стародавнього КиєваСьогодні учні 8-Г класу взяли участь в краєзнавчій пішохідній квест-грі "Таємниці стародавнього Києва".
Під час гри, учні розв’язували завдання, шукаючи відповіді на питання, пов’язані з історією Києва та його архітектурними пам’ятками. Захоплюючі цікавинки квесту подарували учасникам заряд бадьорості, гарний настрій та приємні враження!17 вересня 2022
Олімпійський тиждень 2022З метою поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні та популяризації здорового способу життя в нашому ліцеї з 12 по 16 вересня проходив Олімпійський тиждень. Учні початкових класів брали участь у спортивних змаганнях "Веселі старти". Проводилися змагально-тренувальні дні з волейболу серед учнів 9-10 класів, які активно і наполегливо удосконалюють свої фізичні і технічні якості. Учнівське самоврядування ліцею проводило щоденні активні музичні руханки для емоційного, фізичного розвантаження та просто для гарного настрою. ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ спонукає здобувачів освіти до здорового способу життя – бути сильним та витривалим.9 вересня 2022
Безпечна школаДілимося радісною новиною! Наш заклад пройшов конкурсний відбір на участь в програмі «Школа вільна від насильства», в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ла Страда Україна». Педагоги закладу пройдуть навчання по впровадженню відновного підходу, вирішення конфліктів мирним шляхом та створення безнасильницького освітнього середовища.
8 вересня 2022 року адміністрація ліцею взяла участь в робочій зустрічі «Створення системи протидії та регулювання на випадки насильства над дітьми в закладах освіти» під час якої обговорили питання по впровадженню програми.

7 вересня 2022
Єдиний урок безпеки6 вересня 2022 року до нас завітали наші добрі знайомі - інспектори відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Леся Паштальян та Максим Міхеєв, а також провідний інспектор ВЗНС Голосіївського РУГУ ДСНС України в місті Києві Дмитро Говорущак.
Було проведений цікавий "Єдиний урок безпеки" для учнів 9-х класів, на якому обговорювалася поведінка учнів під час повітряної тривоги та надзвичайних ситуацій. Для учнів 3-х класів проведено цікаві заняття з правил дорожнього руху.

5 вересня 2022
Тиждень БЖДЗ 01 по 09 вересня в нашому навчальному закладі з метою закріплення в учнів уявлень про можливі небезпечні ситуації та відпрацювання поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Сьогодні учні ознайомлювалися з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях, правилами поведінки на вулиці, вдома та пішохідними переходами.

5 вересня 2022
Слава ЗСУ!Учні нашого ліцею вдячні ЗСУ за можливість вчитися, за можливість будувати майбутнє нашої країни!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

3 вересня 2022
Дякуємо ЗСУ!2 вересня учні початкових класів писали листи вдячності та малювали малюнки для ДОРОГИХ ЗАХИСНИКІВ!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

1 вересня 2022
Ми українці: честь і слава незламним!Новий 2022-2023 навчальний рік розпочався!
Перший урок було проведено онлайн за темою "Ми українці: честь і слава незламним!"
Головною метою уроку стало виховання:
- почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу
- глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам'яті
- поваги до Збройних сил України та усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни.
Урок проведено, Слава Україні

1 вересня 2022
День ЗнаньЛіцей №227 імені М.М. Громова міста Києва вітає всіх учасників освітнього процесу з початком нового навчального року та Днем знань!
Бажаємо всім мирного неба, впевненості в завтрашньому дні, віри в перемогу!

Архів новин | 2021-2022 н.р

Архів новин | 2020-2021 н.р

Архів новин | 2019-2020 н.р

Архів новин | 2018-2019 н.р

Архів новин | 2017-2018 н.р

Архів новин | 2016-2017 н.р