Педагогічний колектив ліцею № 227 імені М.М.Громова міста Києва буде радий зустріти у стінах закладу наших учнів.

Щоб кожна дитина почувала себе комфортно та безпечно в ліцеї, колективом ліцею прийнято Тимчасовий порядок організації освітнього процесу на період карантину.
Передбачено:
1. На вході до всіх приміщень закладу організовано місця для обробки рук антисептичними засобами та утилізації використаних масок.

2.Для уникнення скупчення учасників освітнього процесу буде організовано рух в приміщенні ліцею в один бік за розміткою на підлозі та стінах, передбачено три вхідні групи.

3. Закріплено за класами певні навчальні кабінети для мінімізації пересування учнів у приміщенні закладу освіти.

4. З метою забезпечення соціальної дистанції під час навчання:
- будуть використані великі приміщення (актову залу, рекреацію, адаптовану для потреб навчання - вестибюль);
- за сприятливих погодних умов заняття з окремих предметів на будуть проводитися відкритому повітрі.

5.Харчування учнів буде організовано за графіком:
- 2-4 класи після 2-го та 3-го уроків;
- 5-11 класи після 4-го та 5-го уроків.

При організації харчування забезпечено відстань між столами не менше 1,5 м та розміщення за столом не більше 4-х осіб.

Впевнені, що навчання та перебування дітей в ліцеї буде комфортним та безпечним.

Пропускний режим

Для посилення охорони закладу освіти, з метою забезпечення безпеки здобувачів освіти введено пропускний режим

Інформація про наявність вільних місць в закладі освіти
на 2022-2023 навчальний рік станом на 12.09.2022

Класи Кількість учнів Наявність
вільних місць
3 А, Б, В 77 1
4 А, Б, В, Г 112 1
5 А, Б, В, Г 123 0
6 А, Б, В, Г 119 3
7 А, Б, В 88 2
8 А, Б, В, Г 117 4
9 А, Б, В, Г 101 19
10 А (математика) 38 0
10 Б (українська мова) 28 2
10 В (історія, правознавство) 31 0
11 А (біологія) 22 8
11 Б (історія, правознавство) 28 2
11 В (математика) 17 13
Всього учнів 901

НАГАДУЄМО!
Згідно Наказу МОН України учні щороку у літній період мають проходити медогляди у районних поліклініках і на 01 вересня поточного року отримати висновок лікарів про стан здоров’я та групу по фізкультурі.

Тривалість уроків під час адаптивного карантину

Розпорядок роботи групи подовженого дня (2-4 класів)